Dlaczego warto wybrać usługę HKTDC Business Matching?
Dokonują Państwo zakupu lub sprzedaży w Chinach? Chcą Państwo znaleźć partnerów biznesowych, aby rozszerzyć swoją działalność? Rozwiązaniem dla Państwa jest usługa HKTDC Business Matching.
 

Co to jest HKTDC Business Matching?

Oferowana przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu usługa indywidualnego wyszukiwania partnerów handlowych.
Zespół doświadczonych i znających rynek specjalistów pomoże Państwu znaleźć właściwych partnerów handlowych
Własna baza danych obejmująca 100 000 dostawców i kupujących.
Przystępna cena
  W jaki sposób działa usługa HKTDC Business Matching?
Zarejestruj się i określ swoje potrzeby biznesowe. Specjalista HKTDC z danej branży wyszuka dostawców produktów, dostawców usług, przedstawicieli, dystrybutorów, posiadaczy licencji, franczyzobiorców partnerów w zakresie transferu technologii, spółki typu joint venture lub innych partnerów strategicznych dostosowanych do Państwa wymagań biznesowych. W ciągu 4 tygodni otrzymają Państwo raport z ofertą potencjalnych partnerów handlowych zainteresowanych współpracą.
  Co Państwo otrzymują?
Do 3-ech wstępnie sprawdzonych potencjalnych partnerów handlowych z Hongkongu, którzy potwierdzili chęć podjęcia współpracy z Państwa firmą.
Dodatkowe informacje rynkowe uzyskane podczas wyszukiwania partnerów
Opcjonalną usługę zorganizowania spotkania biznesowego
 
Dzięki przystępnym cenom, przedstawionym poniżej, HKTDC Business Matching pozwala oszczędzić czas i pieniądze

Usługa wyszukiwania partnerów HKTDC Business Matching
ze względu na typ zapytania
Znalezienie przedstawiciela i dystrybutora
Znalezienie potencjalnych kupców
Oferowanie usług
Licencjonowanie i Franchising
Transfer technologii
Inni partnerzy strategiczni
300 USD za zapytanie*
*wliczając w to bezzwrotną podstawową opłatę za obsługę w wysokości 20 USD
Znalezienie dostawców produktów
Znalezienie dostawców usług
100 USD za zapytanie*
*wliczając w to bezzwrotną podstawową opłatę za obsługę w wysokości 20 USD
Usługa opcjonalna
do usługi HKTDC Business Matching
Zorganizowanie spotkania biznesowego
70 USD za spotkanie

Ważne uwagi
1. Kilka przykładowych zapytań:
„Wyszukać dystrybutorów czajników.”
„Wyszukać dostawców drewnianych długopisów.”
2. Bezzwrotna podstawowa opłata za obsługę: Po znalezieniu partnera handlowego, opłata za obsługę jest wliczana do Opłaty za wyszukanie partnera. W przypadku nieznalezienia partnera zgodnie z Państwa żądaniem, Opłata za wyszukanie partnera zostanie Państwu zwrócona, będzie ona jednak pomniejszona o podstawową opłatę za obsługę. Szczegółowe inforamcje na ten temat znajdują sie w Warunkach w Formularzu zgłoszenia do skorzystania z usługi.
3. Opłata za obsługę w przypadku zbyt późnego anulowania zlecenia wyszukania partnera: Podstawowa opłata za obsługę jest pobierana po przesłaniu do Państwa „Potwierdzenia zgłoszenia”. Anulowanie, które zostanie odebrane 5 dni roboczych po wysłaniu „Potwierdzenia zgłoszenia”, uznaje się za zbyt późne anulowanie zlecenia, w związku z czym są Państwo zobowiązani do uiszczenia pełnej Opłaty za wyszukanie partnera.
4. Opłata za obsługę w przypadku zbyt późnego anulowania zlecenia zorganizowania spotkania: Powiadomienie o anulowaniu spotkania, które zostanie odebrane 3 dni robocze przed datą spotkania lub niepojawienie się na spotkaniu bez uprzedniego powiadomienia o tym HKTDC uznaje się za zbyt późne anulowanie, w związku z czym są Państwo zobowiązani do uiszczenia pełnej Opłaty za zorganizowanie spotkania.
5. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajduje się w Warunkach w Formularzu Zgłoszeniowym i Formularzu planowania spotkania. W celu uzyskania dodatkowych informacji można również skontaktować się z biurem HKTDC, znajdującym się najbliżej Państwa lub wysłać wiadomość elektroniczą na adres warsaw.consultant@hktdc.org.