You are receiving this mail since your contact details are in HKTDC database. Please do not reply to this email, as the address is unattended. For enquires or more information about this email, please contact hktdc@hktdc.org HKTDC
View this online | Forward to friends | Subscribe e-Newsletter
Hongkong – Drehkreuz für den Lebensmittel – und Weinhandel in Asien, Hilton Vienna am Stadtpark, 12. März 2013
 
Program Seminarium
Czy Państwa firma działa w branży spożywczej? Chcą Państwo rozwinąć swój biznes w Azji? Szukają Państwo dostępu do rynku dla swoich produktów w Hongkongu i w Chinach? Jeśli tak, to zapraszamy na Seminarium Biznesowe w dniu 14 marca 2013 w hotelu Sheraton w Warszawie.

Organizatorem spotkania jest Rada Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Impreza odbywa się pod hasłem: Hongkong jako centrum logistyczne i brama do rynku chińskiego dla branży spożywczej i alkoholowej. W programie znajdą się prezentacje ekspertów na temat aktualnych możliwości biznesowych i perspektyw dla polskich producentów żywności i napojów. Podczas seminarium dowiedzą się Państwo jak wejść na chiński rynek i się na nim utrzymać, jak wykorzystać zaplecze logistyczne, prawne i finansowe Hongkongu, jakie są preferencje konsumenckie w Chinach i na które towary jest zapotrzebowanie, a także w jaki sposób wypromować swój produkt i chronić znak towarowy. Wreszcie, jak skorzystać z rządowego wsparcia dla eksporterów i wziąć udział w misji handlowej.

Na seminarium wystąpi przedstawiciel jednej z największych sieci dystrybucji żywności w Hongkongu. Firma specjalizuje się we wprowadzaniu zachodnich produktów na lokalne rynki (ponad 98% importowanej do Hongkongu żywności przeznaczone jest do ponownego eksportu, głównie do Chin i Wietnamu). Zagadnienia związane z optymalizacją kosztów transportu i magazynowania omówione zostaną przez jednego z szefów międzynarodowej firmy logistycznej. Kwestie dotyczące prowadzenia biznesu i zakładania firmy w Hongkongu, ochrony patentu i praw autorskich wyjaśni ekspert z renomowanej kancelarii prawniczej. Przedstawiciele polskich firm, które już prowadzą działalność w Hongkongu i w Chinach podzielą się swoim doświadczeniem i doradzą, jak wypromować markę, znaleźć wiarygodnego partnera handlowego i odnieść sukces w Hongkongu, najbardziej liberalnej gospodarce na świecie.

Hong Kong Trade Development Council jest półrządową organizacją zajmującą się promocją międzynarodowej współpracy gospodarczej. Poprzez platformę handlową hktdc.com, usługę Business Matching, targi i konferencje branżowe łączy miliony kupców i producentów na całym świecie.

Seminarium odbędzie się 14 marca,  w godz. 9.30 – 14:00 w Hotelu Sheraton przy ul. Bolesława Prusa 2 w Warszawie. Udział w seminarium jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 4 marca 2013 na adres e-mail:warsaw.consultant@hktdc.org lub fax: 22 830 0711. Ilość miejsc ograniczona.

Część prezentacji będzie prowadzona w języku angielskim. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne na język polski. W przypadku pytań prosimy o kontakt z warszawskim biurem HKTDC, tel. 22 830-0552.


Co-organiser
Co-organiser
Supporting organisations
Supporting organisations
Media Partner
Supporting organisations
Advertisement
Customer Service Line/客戶服務專線:(852) 1830 668  Terms of Use / 使用條款 Privacy Statement / 私隠政策聲明
© 2013 Hong Kong Trade Development Council. All rights reserved.
38/F, Office Tower, Convention Plaza, 1 Harbour Road, Wan Chai, Hong Kong
Email: hktdc@hktdc.org
© 2013 香港貿發局版權所有, 對違反版權者保留一切追索權利。
香港灣仔港灣道1號會展廣場辦公大樓38樓
電郵: hktdc@hktdc.org
www.hktdc.com


To manage your HKTDC e-subscription, please click here.
如欲更新您的香港貿發局電郵訂閱,請按此處
If you wish to unsubscribe to this type of promotional message, please click here.
若閣下不欲繼續接收這類型推廣信息,請按此處